سیم و کابل
خانه / کابل برق / فروش کابل برق مفتولی

فروش کابل برق مفتولی

فروش کابل برق مفتولی با پوشش کامل کابلهای سبک و زمینی در سایزهای متنوع انجام می شود. انواع کابل برق تک مفتولی و چند مفتولی (نیمه افشان) آماده عرضه از انبار مرکزی فروش هستند.
زمانی که از کابل برق مفتولی صحبت می شود، غالبا منظور کابلهای مسی مفتولی می باشد؛ هر چند کابلهای آلومینیومی نیز دارای ساختار چند مفتولی هستند. چه به آمار فروش کابلهای قدرت مسی نگاه بیاندازیم و چه سهم کابلهای به کار رفته در شبکه های زمینی و کانالی فشار ضعیف را بررسی کنیم، متوجه خواهیم شد که در قیاس با کابل افشان، کفه ترازو به سمت گروه کابلهای مفتولی سنگینی می کند.

کابل سبک مفتولی

انواع کابل برق مفتولی

یک نکته مهم که در خرید و فروش کابل برق مفتولی مطرح می شود، انواع این کابل است. هم اکنون از چند منظر به دسته بندی کابل مفتولی می پردازیم :

از دیدگاه ولتاژ نامی :

  • کابل تک مفتولی و چند مفتولی با ولتاژ نامی 300/500 ولت
  • کابل تک مفتولی یا نیمه افشان با ولتاژ اسمی 600/1000 ولت

از نظر محل نصب :

  1. کابل سبک یا معمولی NYM : که برای کاربردهای سبک و نصب زیر یا روی گچ و روی دیوار مناسب است. این کابل برای نصب به صورت مستقیم در زیر خاک مناسب نیست.
  2. کابل زمینی یا NYY : که از ضخامت فیلر و روکش بیشتری نسبت به نوع قبلی برخوردار است و می توان آن را در زیر خاک نصب نمود.

از نظر ساختار هادی :

  • کابل تک مفتولی
  • کابل چند مفتولی یا استرند شده

از دیدگاه شکل مقطع هادی :

  1. کابل مفتولی گرد
  2. کابل مفتولی مثلثی یا سکتور

کابل مفتولی 4 در 10

فروش کابل برق مفتولی

در فروش کابل برق مفتولی فرآیند و ساختاری طراحی شده که مشتریان از مرحله انتخاب کابل تا تحویل آن از هزینه های اضافی به دور باشند. انواع کابلهای تک سیمه و چند سیمه مفتولی با گوناگونی سطح مقطع و درجه کیفی آماده عرضه هستند.

ارتباط با ما :
مشاوره و خرید : 09120471420
مرکز تماس : 02128428140

مطلب پیشنهادی

کابل برق فشار ضعیف با بهترین قیمت

کابل برق فشار ضعیف و انواع آن، هنگامی که بخواهیم کابل های برق را از …

Call Now Buttonمشاوره و خرید