سیم و کابل
خانه / کابل کنترل / کابل کنترل شیلددار و پیشنهاد قیمت مناسب

کابل کنترل شیلددار و پیشنهاد قیمت مناسب

کابل کنترل شیلددار با هادیهای افشان و ساختار منعطف تولید می شود. با توجه به سطح کیفی کابل های عرضه شده، قیمت آنها متناسب بوده و بهترین محصول مطابق با سفارش مشتری پیشنهاد می گردد.
هنگامی که میان آن چه مشتری به دنبال آن است و محصولی که پیشنهاد می شود تناسب و تطابق وجود داشته باشد، نکات باقی مانده به سادگی قابل حل خواهد بود. صحبت از بهترین قیمت هم بر همین اصل استوار است. تلاش بر این است که قیمت کابل کنترل پیشنهادی یک قیمت منطقی باشد. کمیت سفارش نیز از نکات موثر بر قیمت است و در پله های تعریف شده با افزایش متراژ کابل، شاهد کاهش قیمت برای خریدار خواهیم بود.

کابل کنترل شیلد دار

کابل کنترل شیلددار

شیلد در کابل کنترل شیلددار غالبا به شکل بافتی از مس ساده یا مس قلع اندود است. دلیل اصلی استفاده از شیلد در کابل کنترل، محافظت از آن در برابر امواج و میدانهای مغناطیسی می باشد. پس هر جا که شدت میدانهای مغناطیسی قابل توجه است یا کابل کنترل در مجاورت کابلهای برق است، استفاده از نوع شیلد دار توصیه می گردد. همان طور که می دانید امواج الکترومغناطیسی می توانند موجب تضعیف یا تحریف سیگنالهای عبوری از کابلهای کنترل شوند.

کابل کنترل شیلددار و نسوز

ساختار کابل کنترل شیلد دار

  • رسانا : مس نرم شده افشان یا کلاس 5 برابر با استاندارد IEC 60228
  • جنس عایق : PVC، XLPE و SIR
  • جنس روکش میانی : پی وی سی یا سیلیکون رابر
  • شیلد : بافت مسی
  • جنس روکش نهایی : پی وی سی یا روکشهای بدون هالوژن و نسوز
  • ولتاژ نامی : 300/500 ولت

کابل کنترل شیلددار

تضمین اصالت برند و تناسب قیمت

کار اصلی ما به عنوان یک مجموعه تامین کننده کابل، فراهم نمودن فضا و شرایطیست که خریداران بتوانند کابل مورد نظر خود را با اطمینان انتخاب و تهیه نمایند. در همین راستا با تضمین اصالت برند کابل کنترل شیلددار عرضه شده و تناسب قیمت با سطح کیفی کابل، در خدمت مشتریان هستیم.

ارتباط با ما :
مشاوره و خرید : 09120471420
مرکز تماس : 02128428140

مطلب پیشنهادی

کابل افشان انعطاف پذیر

کابل کنترل افشان از بهترین تولیدات

کابل کنترل افشان پر تقاضا و پر کاربردترین نوع از گروه کابلهای کنترل یا فرمان …

Call Now Buttonمشاوره و خرید