خانه / کابل تلفن / کابل تلفن مسی و یک انتخاب مطمئن

کابل تلفن مسی و یک انتخاب مطمئن

کابل تلفن مسی برای شمار قابل توجهی از کاربریهای ارتباطی نه تنها یک انتخاب مطمئن، بلکه گاه یک ضرورت است. استفاده از کابلهای تلفن مرغوبتر ضامن بهبود ارتباطات و تبادل اطلاعات خواهد بود.

استفاده از مس در خطوط و کابلهای تلفن سابقه ای به قدمت صنعت مخابرات دارد. برخی قابلیتهای خطوط مسی موجب گشته که همچنان از کابلهای با رسانای مس در تولید انواع کابل تلفن استفاده گردد.

کابل تلفن مسی

چرا کابل تلفن مسی؟

کابلهای تلفن مسی نصب راحت تری دارند و گسترش و انشعاب گیری از آنها ساده تر است. از نظر مکانیکی نیز در مقایسه با کابلهای نوری، حساسیت کمتری متوجه کابلهای مسی خواهد بود. همین چند نکته در کنار برخی مزایای دیگر، علت ادامه استفاده از کابلهای مسی علیرغم چربش فیبرهای نوری در برخی نکات است.

در کابلهای مسی سیگنالها از طریق جریانهای الکتریکی انتقال می یابند. پس کابل تلفن تمام مس به دلیل هدایت الکتریکی بهتر از این منظر بر کابلهای دیگر مانند آلومینیوم با روکش مس ارجحیت دارد.

کابل تلفن تمام مس

رمز انتخاب مطمئن کابل تلفن

پارامترها و شاخصه های گوناگونی را می توان برای معرفی یا شناسایی کابل تلفن خوب و قابل اطمینان بیان نمود. مشتریان و مخاطبان ما اشراف خوبی نسبت به این نکات دارند؛ ولی برای یادآوری چند مورد از آنها را بیان می کنیم :

  1. در تولید کابل تلفن از مفتولهای مسی مرغوب و استاندارد استفاده شده باشد.
  2. جنس عایق و روکش استفاده شده در کابل با نوع کاربری آن تناسب داشته باشد.
  3. کابل دارای اسکرین (فویل آلومینیومی) و ارت تخلیه باشد.
  4. تولید کننده، تامین کننده و عرضه کننده کابل تلفن از خوشنامی و تخصص لازم برخوردار باشد.

مشاور خرید کابل تلفن

یک مشاور خرید کابل در کنار شماست!

افتخار داریم و علاقه مندیم که مجموعه خود را پیش از هر چیز با عنوان یک مشاور به مشتریانمان معرفی کنیم. تمام تلاش ما هم بر این اصل استوار گشته که از آگاهی کافی و اطلاعات فنی و تجاری به روز برای ارائه مشاوره بهره مند باشیم. پس از ارائه مشاوره، مشتریانمان مختار به انتخاب کابل مورد نظرشان هستند و ما برای تامین آن آماده دریافت سفارشیم.

ارتباط با واحد فروش نامیرا کابل :
09120471420

مطلب پیشنهادی

کابل تلفن زمینی و خرید از سایت

کابل تلفن زمینی به عنوان یکی از پر فروش ترین کابل های زیر شاخه کابل …

Call Now Buttonتماس بگیرید