خانه / کابل افشان / خرید کابل برق 6*4 افشان و مفتولی

خرید کابل برق 6*4 افشان و مفتولی

کابل 6*4 هم با هادی افشان تولید می شود و هم مفتولی. در نوع مفتولی یا خشک نیز دو گزینه کابل NYM و NYY (زمینی) پیش روی مشتریان برای انتخاب و خرید خواهد بود.
معمولا اولین نکته یا پارامتر در خرید و انتخاب کابل برق تعیین نوع آن است. یعنی کابل در کجا نصب خواهد شد و چه انتظاراتی از آن وجود دارد. پس از این شاخصه نوبت به سایز کابل برق می رسد. سایز هم که تابع ساختار شبکه ای که کابل به آن متصل خواهد شد و نیز مقدار توان یا آمپری که از آن عبور خواهد کرد، می باشد. البته در مسافتهای زیاد حتما باید به افت ولتاژ هم توجه شود.

مشاوره رایگان خرید کابل برق

مشاوره رایگان خرید کابل برق

هر زمان که دچار تردید شدید یا در انتخاب کابل برق به مشاوره نیاز داشتید؛ می توانید روی ما حساب کنید.

کابل 6*4 افشان

کابل 6*4 یا همان 4 در 6 کابلیست چهار رشته که سطح مقطع هر کدام از رشته ها یا سیمهای آن 6 میلیمتر مربع است. زمانی که از رسانای افشان در ساخت این کابل استفاده می شود، مزیت عمده کابل انعطاف پذیری آن خواهد بود. کابل افشان 6*4 برای تغذیه تجهیزات سه فاز یا کابل رابط ماشین آلات مورد استفاده قرار می گیرد.

کابل افشان ترموپلاستیک

کابل 6*4 مفتولی

کابلهای مفتولی یا توجه به سایزشان در دو شکل کلی تک مفتولی یا نیمه افشان تولید می شوند. با توجه به ضخامت فیلر و روکش این کابلها و نیز ولتاژ نامی آنها، مجددا با دو گروه کابل سبک (NYM) و کابل زمینی (NYY) رو به رو خواهیم بود. همه این چهار گروه برای کابل 6*4 مفتولی نیز وجود داشته و قابل عرضه خواهد بود.

کابل مفتولی مسی

کابل افشان یا مفتولی ؟

در مورد تفاوتهای کابل برق افشان و مفتولی چندین نکته قابل بیان است. در اینجا باز هم مروری می کنیم بر چند ویژگی مهم این کابلها تا برای انتخاب و خرید راهگشا باشد.

  • اگر کابل در مسیر کابل کشی با زوایای تند مواجه خواهد بود، کابل افشان گزینه مناسب تری است.
  • چنانچه کابل همراه با دستگاه متصل به آن در حرکت خواهد بود، نوع افشان پیشنهاد می شود.
  • برای نصب ثابت در زمین یا کانال، کابل مفتولی زمینی گزینه بهتری به نظر می رسد.
  • چنانچه درباره مقاومت الکتریکی کابل بسیار حساس هستیم، بهتر است بدانیم نوع مفتولی مقاومت اهمی کمتری در سطح مقطع یکسان دارد.

ارسال و تحویل کابل

خرید کابل 4 در 6

با توجه به نکاتی که در اینجا بیان شد و نیز شرایطی که بر پروژه شما حاکم است، هر کدام از انواع کابل 4 در 6 مفتولی یا افشان را که انتخاب کنید برای تامین آن نگران نباشید. ما اینجا هستیم برای پیشنهاد بهترین انواع کابل برق و فراهم کردن شرایط خرید آسان برای مشتریان.

ارتباط با واحد فروش نامیرا کابل :
09120471420

مطلب پیشنهادی

کابل برق سه رشته ای با هادی افشان و مفتولی

کابل برق سه رشته ای یک نام برای معرفی چندین محصول است که نقطه اشتراک …

Call Now Buttonتماس بگیرید