خانه / کابل زره دار / قیمت کابل زره دار با هادی مسی

قیمت کابل زره دار با هادی مسی

قیمت کابل زره دار با توجه به فشار ضعیف یا فشار متوسط بودن کابل، سایز کابل و نوع زره به کار رفته در آن تعیین و اعلام می شود. برنامه ما تحویل آسان و به هنگام انواع کابل آرمور دار و پیشنهاد قیمت مناسب به مشتریان است.
چه از نظر ویژگیهای مکانیکی و فیزیکی و چه از دیدگاه قیمت بخواهیم کابلهای برق را دسته بندی کنیم، به سبب تفاوت و تمایز کابلهای زره دار می توانیم دسته و گروهی را با این عنوان معرفی نماییم. در اینجا درباره ساختار کابلهای زره دار صحبت می کنیم و از پارامترهای موثر بر قیمت آنها خواهیم گفت.

کابل زره دار SWA

چرا کابل زره دار ؟

برای آن که یک کابل برق به وظیفه خود که همان انتقال ایمن و پایدار جریان الکتریسیته است ادامه دهد، محافظت فیزیکی از آن لازم و ضروری خواهد بود. با توجه به شرایط محل نصب کابل ممکن است روکش آن به تنهایی برای حفاظت مکانیکی کافی باشد و گاه نیاز خواهد بود که کابل را آرموردار یا مسلح نماییم.

کابل زره دار STA

انواع زره در کابل برق

روشهای متفاوتی را برای زره دار کردن کابلها می توان به کار بست. در اینجا به سه نوع رایج از زره در کابلهای برق اشاره می شود :

  • زره مفتولی یا سیمی : که غالبا از جنس فولاد گالوانیزه است (SWA) و می توان از مفتول آلومینیومی نیز استفاده نمود (AWA). در کابلهای فشار ضعیف غالبا با آرمور SWA رو به رو هستیم.
  • زره نواری : در این روش از نوار فولادی (STA) یا آلومینیومی (ATA) به عنوان زره استفاده می شود. زره نواری را بیشتر در کابلهای فشار متوسط می بینیم.
  • زره بافت : این هم شکل دیگری از زره است که غالبا از جنس فولاد گالوانیزه بوده و در بخش بیرونی کابل قرار می گیرد. این زره را با کد SWB می شناسیم.

انواع کابل آرموردار

قیمت کابل زره دار

هم اکنون تاثیر پارامترهای مختلف بر قیمت کابل زره دار را مرور خواهیم کرد :

  1. ولتاژ اسمی : کابل فشار متوسط زره دار قیمت بیشتری نسبت به کابل فشار ضعیف در سایز یکسان خواهد داشت.
  2. سایز : کابل آرموردار با سطح مقطع پایین، قیمت کمتری نسبت به کابل با سایز بالاتر دارد.
  3. نوع زره : این که از کدام نوع زره برای مسلح کردن کابل استفاده کنیم، بر قیمت آن هم تاثیر می گذارد.
  4. کمیت سفارش : برای سفارشهای با متراژ بالا غالبا قیمت های کمتری پیشنهاد می شود.
  5. برند و سطح کیفی : برند و سطح کیفی کابلها موجب تمایز در قیمت آنها نیز می گردد.
کابل (های) زره دار مورد نظرتان را در برقراری ارتباطی آسان با واحد فروش اعلام بفرمایید تا ضمن اطلاع از قیمت، سفارش شما ثبت گردد. به دلیل تغییرات و نوسانات قیمت، نرخهای روز به اطلاع مشتریان می رسد.
ارتباط با واحد فروش نامیرا کابل :
09120471420

مطلب پیشنهادی

انواع کابل آلومینیوم زره دار

کابل زره دار آلومینیومی فشار ضعیف و فشار متوسط

کابل زره دار آلومینیومی در دو گروه اصلی فشار ضعیف و فشار متوسط تولید می …

Call Now Buttonتماس بگیرید