سیم و کابل
خانه / هادی هوایی / فروش عمده هادی آلومینیومی هوایی

فروش عمده هادی آلومینیومی هوایی

هادی هوایی آلومینیومی همان سیم هایی هستند که در خطوط هوایی انتقال و توزیع برق به کار می روند. طرح فروش این محصولات دربرگیرنده هادیهای آلومینیوم آلیاژی و تقویت شده با فولاد است.

یک محصول برای این که جنبه تجاری پیدا کرده یا به تولید انبوه برسد، مراحل متعددی را باید پشت سر بگذارد. درباره محصولات صنعت سیم و کابل نیز همین نکته مصداق دارد. هادی هوایی آلومینیومی در طول سالهای گذشته با شکلهای متنوعی تولید و در صنعت برق به کار گرفته شده است. مزیتهای این محصول به میزانی بوده که بر معایب آن بچربد.

هادی هوایی چیست؟

خطوط هوایی آلومینیومی

منظور از هادی هوایی در اینجا سیمهایی هستند که در شبکه های هوایی تبادل انرژی الکتریسیته به کار می روند. به وسیله تیرها و تاورها (دکلها) فاصله ایمنی و الکتریکی این سیمها از زمین حفظ می شود. در گذشته و به ویژه در خطوط فشار ضعیف و متوسط از فلز مس در ساخت هادیهای هوایی استفاده می شد؛ لکن امروزه آلومینیوم سهم عمده ای در این زمینه دارد.

انواع هادی هوایی آلومینیومی

انواع هادی هوایی آلومینیومی

  1. هادی تمام آلومینیومی : All Aluminium Conductor or AAC
  2. هادی آلومینیوم آلیاژی : All Aluminum Alloy Conductor or AAAC
  3. هادی آلومینیومی تقویت شده با آلومینیوم آلیاژی : Aluminum Conductor Alloy Reinforced or ACAR
  4. هادی آلومینیومی تقویت شده با فولاد : Aluminium Conductor Steel Reinforced or ACSR

البته در سالهای اخیر شکلهای دیگری از هادیهای هوایی آلومینیومی نیز طراحی و تولید شده اند؛ لکن در اینجا به مهم ترین و پر کاربردترین آنها اشاره شد.

فروش هادی هوایی آلومینیومی

غالبا برنامه ها و طرحهای فروش بر دو پایه توانمندی های تولیدی از یک سو و نیاز و خواست بازار از سمتی دیگر تدوین و اجرا می شوند. همان طور که اشاره شد و مستحضرید، تنوع در سیمهای هوایی آلومینیومی وجود دارد؛ اما هم اکنون تمرکز مجموعه ما بر تامین و فروش هادیهای آلومینیومی با مغزی فولادیست. دیگر انواع هادیها مطابق با سفارش و مذاکره قابل تامین خواهد بود.

ارتباط با ما :
مشاوره و خرید : 09120471420
مرکز تماس : 02128428140

مطلب پیشنهادی

سیم هوایی مینک

هادی هوایی آلومینیوم با مغز فولاد مینک

هادی مینک از گروه محصولات سیم آلومینیومی با مغز فولاد (ACSR) به شکل عمده برای …

Call Now Buttonمشاوره و خرید