خانه / هادی هوایی / فروش عمده هادی آلومینیومی هوایی

فروش عمده هادی آلومینیومی هوایی

هادی هوایی آلومینیومی همان سیم هایی هستند که در خطوط هوایی انتقال و توزیع برق به کار می روند. طرح فروش این محصولات دربرگیرنده هادیهای آلومینیوم آلیاژی و تقویت شده با فولاد است.
یک محصول برای این که جنبه تجاری پیدا کرده یا به تولید انبوه برسد، مراحل متعددی را باید پشت سر بگذارد. درباره محصولات صنعت سیم و کابل نیز همین نکته مصداق دارد. هادی هوایی آلومینیومی در طول سالهای گذشته با شکلهای متنوعی تولید و در صنعت برق به کار گرفته شده است. مزیتهای این محصول به میزانی بوده که بر معایب آن بچربد.

خطوط هوایی آلومینیومی

هادی هوایی چیست ؟

منظور از هادی هوایی در اینجا سیمهایی هستند که در شبکه های هوایی تبادل انرژی الکتریسیته به کار می روند. به وسیله تیرها و تاورها (دکلها) فاصله ایمنی و الکتریکی این سیمها از زمین حفظ می شود. در گذشته و به ویژه در خطوط فشار ضعیف و متوسط از فلز مس در ساخت هادیهای هوایی استفاده می شد؛ لکن امروزه آلومینیوم سهم عمده ای در این زمینه دارد.

انواع هادی هوایی آلومینیومی

هادی تمام آلومینیومی : All Aluminium Conductor or AAC

هادی آلومینیوم آلیاژی : All Aluminum Alloy Conductor or AAAC

هادی آلومینیومی تقویت شده با آلومینیوم آلیاژی : Aluminum Conductor Alloy Reinforced or ACAR

هادی آلومینیومی تقویت شده با فولاد : Aluminium Conductor Steel Reinforced or ACSR

البته در سالهای اخیر شکلهای دیگری از هادیهای هوایی آلومینیومی نیز طراحی و تولید شده اند؛ لکن در اینجا به مهم ترین و پر کاربردترین آنها اشاره شد.

انواع هادی هوایی آلومینیومی

فروش هادی هوایی آلومینیومی

غالبا برنامه ها و طرحهای فروش بر دو پایه توانمندی های تولیدی از یک سو و نیاز و خواست بازار از سمتی دیگر تدوین و اجرا می شوند. همان طور که اشاره شد و مستحضرید، تنوع در سیمهای هوایی آلومینیومی وجود دارد؛ اما هم اکنون تمرکز مجموعه ما بر تامین و فروش هادیهای آلومینیومی با مغزی فولادیست. دیگر انواع هادیها مطابق با سفارش و مذاکره قابل تامین خواهد بود.

ارتباط با واحد فروش نامیرا کابل :
مشاور شما : 09120471420
دفتر مرکزی : 02128428140

مطلب پیشنهادی

سیم هوایی مینک

هادی هوایی آلومینیوم با مغز فولاد مینک

هادی مینک از گروه محصولات سیم آلومینیومی با مغز فولاد (ACSR) به شکل عمده برای …

Call Now Buttonمشاوره و خرید