سیم و کابل
خانه / کابل خودنگهدار / قیمت کابل هوایی خودنگهدار سطح مقطع 70

قیمت کابل هوایی خودنگهدار سطح مقطع 70

کابل خودنگهدار 70 در گروه کابلهای هوایی فشار ضعیف با سایز کامل 25+25+70+70*3 و 70+16+70*3 تولید می شود. پیشنهاد و اعلام قیمت برای این محصول تابع سطح کیفی کابل و متراژ سفارش است.
همان طور که می دانید، کابلهای خودنگهدار برای استفاده در خطوط هوایی توزیع برق طراحی شده اند. در ساختار این کابلها یک رشته فولادی یا آلومینیوم آلیاژی به عنوان نگهدارنده و مسنجر به کار می رود. نقش این رشته تقویت ساختار مکانیکی کابل، تحمل وزن دیگر رشته ها و نصب بر روی تیر یا دیوار توسط آن است. وقتی گفته می شود کابل خودنگهدار 70، منظور سطح مقطع رشته های فاز این کابل می باشد.

کابل خودنگهدار 6 سیمه

ساختار کابل خودنگهدار 70

در کابلهای خودنگهدار فشار ضعیف، هر رشته از کابل متشکل از دو بخش هادی و عایق است که عبارتند از :

  1. هادی : آلومینیوم فشرده شده سخت
  2. عایق XLPE یا PE

برای نوع فشار متوسط این کابلها، ساختار کمی متفاوت و به این صورت است :

  1. هادی : آلومینیوم سخت فشرده و استرند شده
  2. اسکرین هادی
  3. عایق : از جنس پلی اتیلن کراسلینک شده یا همان XLPE
  4. اسکرین عایق
  5. روکش : از جنس پلی اتیلن با چگالی بالا یا همان HDPE

در کابل خودنگهدار 70 فشار ضعیف 6 سیمه، سطح مقطع فازها و نول برابر با 70 میلی متر مربع و فاز روشنایی و نگهدارنده برابر با 25 میلیمتر مربع است. در نوع 5 سیمه فشار ضعیف نیز سه فاز 70، فاز معابر 16 و رشته نول و نگهدارنده 70 میلیمتر مربع می باشد. برای کابل 70 فشار متوسط هم ساختار متشکل از 3 رشته فاز هفتاد میلیمتر مربعی به اضافه یک نگهدارنده فولادی به سطح مقطع تقریبی 60 میلی متر مربع خواهد بود.

انبار فروش کابل خودنگهدار

قیمت کابل خودنگهدار 70

مستحضرید که کلیدی ترین پارامتر در تعیین قیمت کابل خودنگهدار، نرخ روز آلومینیوم است. از طرفی برند و سطح کیفی کابل خودنگهدار در سایز یکسان موجب تفاوت در قیمت خواهد شد. متراژ خریداری شده نیز یکی دیگر از عوامل موثر بر پیشنهاد قیمت به شمار می رود.
برای آنکه با در نظر گرفتن تمامی شرایط یاد شده کابل مناسب با قیمت متناسب به مشتریان پیشنهاد شود، بهتر است برای هر سفارش به شکل اختصاصی اعلام قیمت صورت بگیرد. البته برای اطلاع از نرخها و ثبت سفارش راهی ساده پیش روی شماست.

ارتباط با ما :
مشاوره و خرید : 09120471420
مرکز تماس : 02128428140

مطلب پیشنهادی

کابل خودنگهدار 6 رشته

کابل خودنگهدار 6 رشته برای شبکه فشار ضعیف

کابل خودنگهدار 6 سیمه یا شش رشته کابلی است که در خطوط توزیع برق فشار …

Call Now Buttonمشاوره و خرید