خانه / کابل افشان / قیمت کابل دو در دو و نیم افشان و مفتولی

قیمت کابل دو در دو و نیم افشان و مفتولی

کابل برق 2.5×2 با هادی افشان و مفتولی و با تضمین تمام مس بودن آماده عرضه می باشد. قیمت کابل دو در دو و نیم بر مبنای بهای یک کلاف 100 متری و نرخهای به روز اعلام می شود.

معرفی کابل دو در دو و نیم

کابل افشان دو رشته معمولی

کابل دو در دو و نیم دارای دو رشته (سیم) مسی است که سطح مقطع هر یک از آنها 2.5 میلیمتر مربع می باشد. از این کابل برای تغذیه مصرف کننده های تکفاز مانند روشنایی، ماشین آلات کوچک و متوسط و لوازم خانگی و یا کابل رابط استفاده می شود. کابل 2 در 2.5 می تواند حدود 26 آمپر را در دمای محیط 30 سانتیگراد به عنوان کابل سبک و حدود 40 آمپر را برای کابل زمینی از خود عبور دهد. کابل دو در دو و نیم در 3 شکل رایج زیر تولید می شود :

 1. کابل 2.5*2 با هادی افشان؛ NYMHY یا H05VV-F
 2. کابل 2.5×2 سبک با رسانای مفتولی؛ NYM یا H05VV-U
 3. کابل 2.5*2 زمینی با هادی مفتولی؛ NYY یا NYY-O

مشخصات کابل دو در دو و نیم

مشخصات کابل دو در دو و نیم

کابلهای 2.5×2 معرفی شده از نظر جنس هادی، خلوص و سایز آن تفاوتی با یکدیگر ندارند و تفاوتها مربوط به کلاس هادی (افشان، مفتولی یا نیمه افشان بودن)، نوع و ضخامت فیلر و روکش و ولتاژ نامی آنهاست. این کابلها مطابق با استانداردهای مرجع زیر تولید می شوند :

 • کابل افشان : IEC 60227-5 و ISIRI 607-5
 • کابل مفتولی سبک : IEC 60227-4 و ISIRI 607-4
 • کابل قدرت : IEC 60502-1 و ISIRI 3569-1

نکات مهم در انتخاب کابل برق

کابل دو در دو و نیم مفتولی

تجربه و تخصص در صنعت و بازار سیم و کابل ما را یاری می کند که توانایی راهنمایی و ارائه اطلاعات کافی را به مشتریانمان داشته باشیم. بر پایه همین موضوع چند نکته مهم را برای انتخاب و خرید کابل برق خدمت شما اعلام می کنیم :

 • در انتخاب سایز کابلهای برق هم ظرفیت آمپری و هم مسافت باید در نظر گرفته شود. مسافت یا طول کابل رابطه مستقیمی با افت ولتاژ دارد و ممکن است برای جلوگیری از ازدیاد افت ولتاژ نیاز باشد سایز بالاتر انتخاب گردد.
 • کابلهای برق مشمول استانداردهای اجباری هستند. برای آن که ایمنی خود و اطرافیانتان حفظ شود و دستگاه های متصل به کابل برق آسیب نبینند، توصیه می شود حتما از کابلهای برق استاندارد استفاده نمایید.
 • برخی ها از جعل عناوین تجاری یا اسامی مشابه برای تولیدات خود استفاده می کنند؛ از اصالت کابل برقی که قصد خرید آن را دارید مطمئن گردید.
 • این حق شماست که محصول مرغوب را با قیمت مناسب خریداری نمایید؛ اما پیشنهاد می کنیم استاندارد بودن و کیفیت ساخت را فدای قیمت نکنید.
 • کابلهای مسی همانند همین کابل 2 در 2.5، حتما باید از هادی تمام مس ساخته شده باشند. استفاده از هادیهای دیگر مانند آلومینیوم یا آلومینیوم با روکش مس در این سایز از کابلهای برق مجاز نیست.

قیمت کابل دو در دو و نیم

تا اینجا تلاش کردیم اطلاعات مناسبی را راجع به کابل 2.5×2 تقدیم شما مخاطب گرامی نماییم. قیمت کابل دو در دو و نیم نیز پارامتر دیگری است که مشتریان برای خرید به آن توجه می کنند. مجموعه ما تضمین می کند که بیشترین تطابق را میان سطح کیفی کابل، متراژ سفارش و قیمت پیشنهادی ایجاد نماید.

ارتباط با واحد فروش نامیرا کابل :
09120471420

مطلب پیشنهادی

کابل برق سه رشته ای با هادی افشان و مفتولی

کابل برق سه رشته ای یک نام برای معرفی چندین محصول است که نقطه اشتراک …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید