سیم و کابل
خانه / کابل جوش / فروش بهترین کابل جوش 14

فروش بهترین کابل جوش 14

کابل جوش 14 یا همان کابل جوشکاری با سطح مقطع 35*1 میلیمتر مربع یکی از سایزهای پر فروش این گروه از کابلهاست. در مقابل حسن اعتماد مشتریان ما هم تلاش می کنیم بهترین محصولات را عرضه نماییم.
یک بخش مهم در سیستم یا دستگاه های جوشکاری با قوس الکتریکی به روش الکترود، کابل جوش است. این کابل وظیفه رساندن ولتاژ به محل جوشکاری جهت ایجاد قوس الکتریکی و فراهم نمودن مسیر عبور و بازگشت جریان برای ادامه فرآیند جوش را بر عهده دارد.

کابل جوش 14

معرفی کابل جوش 14

کابل جوش 14 کابلیست که قطر تقریبی نهایی آن 14 میلی متر است. سطح مقطع هادی این کابل 35 میلی متر مربع است. به خاطر همین سایز این کابل را به صورت 35*1 نیز اعلام می کنند. با هم نگاهی می اندازیم به اجزای تشکیل دهنده کابل جوش :

  • هادی : مس افشان منعطف که قطر هر تار آن حداکثر 0.21 میلیمتر است.
  • جدا کننده : نوار پلی استر
  • جنس روکش : لاستیک (نسوز؛ یا به بیان بهتر مقاوم در برابر ذرات داغ حاصل از جوشکاری)
  • رنگ روکش : مشکی یا اخرایی

کاربرد کابل جوشکاری نمره 14

کابل جوش 14 گزینه مناسبی برای اینورترهای جوشکاری 200 تا 300 آمپر است. البته طول کابل و توجه به افت ولتاژ مجاز در انتخاب سایز مناسب کابل جوش موثر هستند. جدول زیر بدین منظور می تواند مفید باشد.

جدول انتخاب کابل جوش

فروش، تحویل و ارسال کابل جوش

بسته بندی های کابل جوش غالبا به شکل کلافهای 50 متریست. بر این اساس سفارشهای مشتریان دسته بندی و آماده تحویل می شوند. فروش انواع کابل جوش به ویژه سایز 14 به شکل سراسری انجام می گردد. تفاوتی ندارد که شما در کجا تشریف دارید؛ سفارش شما ارسال خواهد شد.

ارتباط با ما :
مشاوره و خرید : 09120471420
مرکز تماس : 02128428140

مطلب پیشنهادی

کابل مناسب دستگاه جوش

خرید کابل مناسب برای دستگاه جوش

کابل مناسب دستگاه جوش چه کابلیست؟ با شما خواهیم گفت از نکات جالبی پیرامون انتخاب …

Call Now Buttonمشاوره و خرید