سیم و کابل
خانه / کابل تلفن / کابل تلفن زمینی و خرید از سایت

کابل تلفن زمینی و خرید از سایت

کابل تلفن زمینی به عنوان یکی از پر فروش ترین کابل های زیر شاخه کابل مخابراتی است. این نوع کابل به دلیل کاربری ویژه همواره از تقاضای فراوانی در میان صاحبان مشاغل مربوطه برخوردار است. در ادامه قصد داریم به بررسی کاربری کابل تلفن زمینی و همینطور تأثیر قیمت بر میزان فروش آن بپردازیم.

ساختمان کابل های تلفن

  • هادی : سیم مسی نرم و بدون اندود فلز به قطر ۰٫۶ و ۰٫۸ میلیمتر
  • رنگ عایق : طبق استاندارد بین‌المللی
  • اجزا کابل : سیمهای عایق به صورت زوجی به هم تابیده
  • پوشش : نوار پلی استر
  • محافظ الکترواستاتیکی : نوار پلاستیکی که یک لایه نازک از آلومینیوم روی آن قرار گرفته است.
  • غلاف : پلی اتیلن مشکی (برای خارج از ساختمان)

نگاهی به کاربری انواع کابل تلفن

همانطور که می دانیم کابل های تلفن دارای دو نوع عمده کاربری کابل های هوایی و کابل های زمینی می باشند. در این میان کابل های تلفن هوایی دارای روکشی مستحکم جهت مقاومت کابل در برابر بارندگی، اشعه خورشید و سایر موارد آسیب زا می باشند. این کابل ها به صورت متداول به رنگ مشکی بوده و به واسطه روکش مقاوم، قابلیت خمش کمی دارند و به همین دلیل داری ساختاری شکننده تر هستند. اما کابل های زمینی که دارای رنگ طوسی هستند، از نظر انعطاف پذیری در شرایط بهتری می باشند و در محیط داخلی ساختمان کاربرد دارند. این نوع کابل در صورتی که به صورت OUTDOOR مورد استفاده قرار گیرد، معمولا داخل لوله قرار می گیرد. کابل مخابراتی آرموردار

بررسی قیمت کابل تلفن زمینی

یکی از عمده مسائل تأثیر گذار بر قیمت کابل های تلفن توجه ویژه به متراژ و نوع کاربری آن است. هنگامی که می خواهیم از کابل های تلفن زمینی را خریدار نماییم، باید ابتدا به ویژگی های ظاهری آن دقت نموده و کابلی را انتخاب کنیم که بیشترین کارایی را برای محل نصب مورد نظر ما داشته باشد. مرحله دوم فرایند خرید، بررسی قیمت محصول است. در مبحث انتخاب نوع کابل و پارامترهای مؤثر بر انجام خریدی موفق، متخصصین سایت نامیرا کابل با ارائه مشاوره و خدمات در جهت اعلام قیمت کابل تلفن زمینی، کاربران و متقاضیان این نوع کابل را یاری می نمایند.

منبع: نامیرا کابل

ارتباط با ما :
مشاوره و خرید : 09120471420
مرکز تماس : 02128428140

مطلب پیشنهادی

قیمت کابل تلفن فویل دار با کیفیت

قیمت کابل تلفن فویل دار با توجه به نیاز روزافزون در زمینه سیم و کابل، …

Call Now Buttonمشاوره و خرید