سیم و کابل
خانه / کابل برق / کابل برق فشار ضعیف با بهترین قیمت

کابل برق فشار ضعیف با بهترین قیمت

کابل برق فشار ضعیف و انواع آن، هنگامی که بخواهیم کابل های برق را از دیدگاه سطوح ولتاژ آنها بررسی کنیم، به طور قطع بیشترین تقاضا را دارا خواهند بود. از این رو تأمین و تهیه این دسته از کابل ها را در اولویت کار خود قرار داده ایم. در این مقاله به بررسی انواع کابل برق فشار ضعیف و ویژگی های آنها می پردازیم.

کاربری کابل برق فشار ضعیف

به طور کلی کابل ها از جهت کاربرد به دو صورت مختلف ساخته می شود :

  1. کابلهای مسلح
  2. کابلهای غیرمسلح

کابل های مسلح به کابل هایی گفته می شود که برای تحمل فشار، نفوذ رطوبت و دیگر عوامل آسیب زا، دارای نوارهایی از فولاد و یا غلاف های سربی می باشد. در مقابل کابل های غیر مسلح کابل هایی هستند که فاقد ویژگی های کابلهای مسلح بوده، به طور کلی ساختار متفاوتی دارند و فقط از نقطه نظر الکتریکی عایق شده اند. اگر بخواهیم کابل های برق فشار ضعیف را از منظر نوع هادی بررسی کنیم، شامل کابل‌های نصب ثابت، تک‌لا، افشان، نیمه‌ افشان گرد، نیمه‌ افشان سکتور و نیمه‌ افشان کامپکت می شوند. کابل های برق فشار ضعیف در کاربری های گوناگونی برای انتقال الکتریسته در خطوط توزیع، انتقال نیروی محرکه به الکتروموتور ها، سیستم های روشنایی و مواردی از این دست، مورد استفاده قرار گرفته و عمومأ به صورت دفن در زمین و یا در داخل کانال های مخصوص مورد بهره برداری قرار می گیرند.

کابل برق فشار ضعیف

انواع کابل های فشار ضعیف

انواع کابل های فشار ضعیف را به لحاظ شیلد دار و زره دار بودن همرا با علائم اختصاری در یک تقسیم بندی کلی می توان به شکل زیر آورد:

  • فشارضعیف-معمولی: NYY , NAYY , N2XY , NA2XY
  • فشارضعیف-شیلدار: NYCY , NYSY , N2XCY
  • فشارضعیف-زره دار: NYRY , N2XRY , NYBY , N2XBY
  • فشارضعیف-شیلدار و زره دار: NYCYRY , NYCYBY , N2XCYRY , N2XCYBY , NYSYRY , NYSYBY
  • فشارضعیف-سربدار و زره دار: NYKYRY , NYKYBY , N2XKYRY , N2XKYBY
  • فشارضعیف-شیلدار- سربدار و زره دار: NYSYKYRY , NYSYKYBY , N2XSYKYRY , N2XSYKYBY , NYCYKYRY , NYCYKYBY , N2XCYKYRY , N2XCYKYBY

خرید کابل برق فشار ضعیف از سایت

سایت نامیرا کابل مفتخر است که توانسته با نیروهای متخصص و مشاورین متعهد مشتریان همراه خود را برای دستیابی سریع و آسان به محصولات مورد نیازشان یاری نماید. هدف اصلی ما ایجاد رضایت مشتریان از طریق فراهم کردن انواع محصولات مورد نظرشان و تحویل به موقع آنهاست. انواع کابل برق فشار ضعیف از طریق سایت نامیرا کابل قابل سفارش و تحویل است.

منبع:سایت نامیرا کابل

ارتباط با ما :
مشاوره و خرید : 09120471420
مرکز تماس : 02128428140

مطلب پیشنهادی

کابل برق سه فاز آلومینیومی با تنوع سایز

کابل برق سه فاز آلومینیومی یک انتخاب فوق العاده برای تامین برق واحدهای مسکونی، تجاری، …

Call Now Buttonمشاوره و خرید