سیم و کابل
خانه / کابل کنترل / قیمت کابل کنترل شیلد دار و ساده جدید

قیمت کابل کنترل شیلد دار و ساده جدید

انواع کابل کنترل

قیمت کابل کنترل شیلددار و ساده یا بدون شیلد متفاوت است؛ اما در هر صورت امکان تهیه هر نوع کابل کنترل و فرمان با سطح کیفی مورد نظر و قیمت مناسب فراهم خواهد بود. این که چگونه این کار ممکن است، موضوع صحبت امروز ماست.
کابلهای کنترل معمولا با سه فراسنج مهم از یکدیگر متمایز می شوند. موضوع اول سایز کابل است، نکته دوم شیلد دار بودن یا نبودن آن است و پارامتر سوم جنس روکش کابل خواهد بود.

انواع کابل کنترل

 • کابل کنترل ساده
 • کابل کنترل شیلددار
 • کابل کنترل نسوز
 • کابل کنترل تخت

انواع کابل کنترل کابل کنترل ساده

کاربردهای کابل کنترل

کاربردهای گسترده ای برای کابلهای کنترل قابل بیان است. در اینجا نگاهی می اندازیم بر برخی از مهم ترین آنها :

 • قسمت فرمان جرثقیلها و بالابرها
 • ارسال فرمان قطع و وصل به بوبینها و عملگرها در کلیدها، ولوها و موارد مشابه
 • دریافت سیگنالهای کنترلی از سنسورها یا حسگرهای متنوع صنعتی
 • کابلهای دریافت و ارسال فرمانهای کنترلی در رباتهای صنعتی

فروش کابل شیلد دار

چرا کابل کنترل شیلددار ؟

کابل کنترل شیلد دار از یک لایه یا جزء اضافی در ساختارش برخوردار است. این بخش را که با نام شیلد می شناسیم و غالبا به صورت رشته های مسی بافته شده است، چند ویژگی را به کابل می افزاید. مهم ترین خصیصه کابل کنترل شیلد دار مصون بودن قابل قبول آن از آثار سوء امواج الکترومغناطیسی است.
حالا می توان گفت در هر جا که چنین امواج یا میدانهایی وجود دارند، برای انتقال صحیح سیگنالهای کنترلی، استفاده از کابل شیلددار ضرورت می یابد.

کابل کنترل شیلددار

قیمت کابل کنترل

همان طور که در ابتدای متن اشاره شد، میان قیمت یک کابل کنترل ساده و شیلددار تفاوت وجود دارد. در یک سایز و جنس عایق و روکش یکسان، کابل کنترل بدون شیلد قیمت کمتری نسبت به نوع شیلد دار خواهد داشت. نکته یاد شده که کاملا منطقیست؛ اما مهم تر از آن امکان تهیه هر نوع کابل کنترل با قابلیت اطمینان از کیفیت ساخت و مناسب بودن قیمت آن است.

قیمت کابل کنترل

پیشنهاد نامیرا کابل

نامیرا کابل با سطح دسترس پذیری گسترده، آماده ارائه پیشنهادهای فنی و مالی مطابق با درخواستهای مشتریانش است. دپارتمان فروش پیشنهاد می کند برای تهیه کابل کنترل به نکات زیر توجه داشته باشید :

 1. استاندارد بودن کابل
 2. معتبر بودن شرکت تولید کننده و عرضه کننده
 3. سهولت ثبت سفارش و خرید
 4. قابلیت مقایسه قیمت نمونه های گوناگون محصول

کابل تخت بالابر

خرید کابل کنترل

در هنگام خرید کابل کنترل، مشتریان با نکاتی رو به رو می شوند که در تصمیم گیری آنها دخیل خواهند بود. در اینجا به مواردی اشاره می شود که در بازخوردهای دریافت شده از خریداران مهم تلقی شده اند :

 • کدهای شناسایی : بر اساس استانداردها از کدهای مشخصه متفاوتی برای معرفی کابلهای کنترل استفاده می گردد. کارشناسان فروش می توانند تعبیر صحیح این کدها را برای تطابق با درخواست مشتریان در اختیار آنها قرار بدهند.
 • ساختار اجزای کابل کنترل : کلاس هادی (افشان، نیمه افشان یا مفتولی بودن)، جنس عایق و روکش کابل و وجود یا عدم وجود شیلد و زره از مهم ترین نکات مطرح شده در ساختار کابلهای کنترل به شمار می روند.
 • شرایط محیط نصب کابل : وجود تطابق میان کابل کنترل و شرایطی که بر محیط نصب و بهره برداری از آن حاکم است یک ضرورت در انتخاب و خرید کابل کنترل می باشد.
 • نحوه بسته بندی : اهمیت این نکته به ویژه در ارسال و جا به جایی کابل به چشم خواهد آمد. گاهی ممکن است بسته بندی به شکل کلاف ارجح بوده و زمانی ارسال با قرقره مطمئن تر باشد.
ارتباط با ما :
مشاوره و خرید : 09120471420
مرکز تماس : 02128428140

مطلب پیشنهادی

کابل افشان انعطاف پذیر

کابل کنترل افشان از بهترین تولیدات

کابل کنترل افشان پر تقاضا و پر کاربردترین نوع از گروه کابلهای کنترل یا فرمان …

Call Now Buttonمشاوره و خرید