سیم و کابل
خانه / کابل آلومینیومی / قیمت کابل آلومینیومی و انواع آن

قیمت کابل آلومینیومی و انواع آن

قیمت کابل آلومینیومی و انواع آن اساسا یکی از جذابیتهای آنها در زمان انتخاب و خرید هستند؛ لکن توجه به دیگر پارامترهای فنی و تجاری این محصول هم مفید خواهد بود. هر چند تفاوت قیمتی که میان فلز آلومینیوم و مس به عنوان دو هادی پر مصرف در تولید کابلهای برق وجود دارد متغیر بوده و در برهه هایی افزایش یا کاهش یافته است؛ اما همواره نکته ای جذاب برای کاهش هزینه تمام شده پروژه های تامین برق محسوب شده است.

نسبت قیمت آلومینیوم به مس

نسبت قیمت آلومینیوم به مس

قیمت فلز آلومینیوم طی بازه های زمانی گوناگون در حدود 1/3 (یک سوم) قیمت مس بوده و هست.

انواع کابل آلومینیومی

فروش انواع کابل آلومینیومی

کابلهای آلومینیومی به سبب تفاوتهایی که در ساختارشان دارند، قیمتهای یکسانی نخواهد داشت. در اصل همین باعث می شود که وقتی از قیمت کابل آلومینیومی صحبت می کنیم حتما به انواع آن اشاره داشته باشیم. آلومینیوم در ساخت کابل قدرت فشار ضعیف و فشار متوسط و کابلهای هوایی (خودنگهدار) در همین دو سطوح ولتاژی به کار می رود. از این رو توجه به نوع کابل، سطح مرغوبیت ساخت آن، سایز و دیگر فراسنجهای فنی در هنگام اعلام یا پیشنهاد قیمت مهم تلقی می گردند.
به طور کلی هزینه های جانبی، شرایط محیطی هر پروژه و تمامی پارامترهای مکانیکی و الکتریکی موثر در طراحی خطوط کابلی برق باید در نظر گرفته شود و انتخاب کابل مناسب از این مسیر میسر خواهد شد. اینها نکاتی هستند که در دپارتمان فروش نامیرا کابل مورد توجه قرار می گیرند.

کابل آلومینیومی فشار ضعیف

قیمت کابل آلومینیومی

قیمت کابلهای آلومینیومی مشابه همتای مسی آنها، بر پایه واحد طول (متر) تعیین و اعلام می شود. بدیهی است کابلی با سایز بالاتر قیمت بیشتری خواهد داشت و کابلهای فشار ضعیف ارزانتر از نوع فشار متوسط هستند.
با توجه به نوساناتی که در قیمت این محصولات وجود دارد و به منظور تناسب بخشی میان کمیت سفارش و قیمت پیشنهادی، نرخها به صورت اختصاصی و متناسب با هر سفارش اعلام می گردند.

در خرید کابلهای برق آلومینیومی حتما به استاندارد بودن آن توجه کنید. کابلهای نامرغوب سرمایه و ایمنی شما را به خطر می اندازند.

منبع: نامیرا کابل

ارتباط با ما :
مشاوره و خرید : 09120471420
مرکز تماس : 02128428140

مطلب پیشنهادی

کابل برق سه فاز آلومینیومی با تنوع سایز

کابل برق سه فاز آلومینیومی یک انتخاب فوق العاده برای تامین برق واحدهای مسکونی، تجاری، …

Call Now Buttonمشاوره و خرید