سیم و کابل
خانه / کابل برق / فروش کابل خاص برق و تامین آن

فروش کابل خاص برق و تامین آن

فروش کابل خاص شامل انواع کابل های برق، مخابراتی، کنترل و نیز کابلهای ترکیبی می شود. این محصولات مطابق سفارش نیز قابل تولید و تامین هستند.

برابر با تعاریف رایج در صنعت سیم و کابل برای محصولاتی که کاربری عمومی نداشته یا مطابق سفارش مشتریان تولید و عرضه می شوند، عنوان سیم خاص یا کابل خاص به کار می رود. این خاص بودن ممکن است به نوع کاربری، نحوه طراحی، ساختار کابل و یا متریال استفاده شده در ساخت آن اشاره داشته باشد.

انواع کابل خاص برق

فروش کابل خاص

این گروه از کابلها را می توان بر اساس معیارهای گوناگونی دسته بندی نمود. در اینجا بر پایه نوع کاربری و ویژگیها به بیان برخی از مهم ترین این محصولات می پردازیم.

  • کابلهای ضد حریق یا مقاوم در برابر شعله و نسوز
  • کابلهای مقاوم در برابر اسید و مواد هیدروکربنی
  • کابلهای فشار قوی مخصوص نصب موقت
  • کابل های بسیار انعطاف پذیر
  • کابل های ترکیبی : کابل برق + کابل کنترل، کابل برق + کابل کواکسیال، کابل برق + فیبر نوری و موارد مشابه دیگر

فرآیند تولید کابل های خاص

کابل های خاص

بسته به این که کابل خاص کدامیک از موارد یاد شده در دسته بندی بالاست، پروسه طراحی و تولید متفاوتی وجود خواهد داشت. مثلا برای کابلهای نسوز که در میان کابلهای خاص تقاضای نسبی بیشتری دارند این فرآیند کوتاه تر است؛ اما کابلهای ترکیبی نیازمند بررسی های فنی، ارائه پیشنهاد از سمت تامین کننده و توافق با مشتری بر سر طرح نهایی خواهد بود.

تامین و فروش کابل خاص

تامین کابل خاص

دپارتمان فروش پس از دریافت سفارش کابل خاص نظر به نوع کابل و موجودی انبارهای تامین نسبت به پیشنهاد محصول اقدام می کند. چنانچه کابل مورد نظر موجود نباشد، سفارش به واحد تامین ارجاع و نتیجه در اولین فرصت به اطلاع مشتریان می رسد. اگر کابل خاص مورد نظر نیازمند طراحی و پیشنهادهای فنی باشد هم نظرات واحد تولید دریافت و در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.

از مشاوره تا تامین

از مشاوره تا تامین

تجربه ها و دانسته های نامیرا به آسانی در اختیار مشتریانش قرار می گیرد تا مسیر انتخاب سیم و کابل مناسب هموارتر باشد. کاهش هزینه های تامین و تحویل هم از اهداف این مجموعه است.
ارتباط با ما :
مشاوره و خرید : 09120471420
مرکز تماس : 02128428140

مطلب پیشنهادی

کابل برق فشار ضعیف با بهترین قیمت

کابل برق فشار ضعیف و انواع آن، هنگامی که بخواهیم کابل های برق را از …

Call Now Buttonمشاوره و خرید