خانه / سیم برق / فروش سیم برق ساختمان به قیمت عمده

فروش سیم برق ساختمان به قیمت عمده

فروش سیم برق ساختمان طرحی جامع برای پوشش حداکثری این گروه از محصولات است. سیم های ساختمانی عرضه شده شامل بهترین سیم برق از منظر کیفیت ساخت و قیمت می باشد؛ اما برای سلایق و نیازهای گوناگون رده های کیفی مختلف نیز پیش بینی شده است.
در خرید انواع سیم برق ساختمان سوالات متعددی برای خریداران پیش می آید. هدف ما هم دقیقا پاسخگویی و ارائه راه حل برای این پرسشها و دغدغه هاست. پیشنهاد می کنیم همراه ما باشید.

انواع سیم برق ساختمان
سیم برق ساختمان چیست؟

همه انواع سیم برقی را که در تاسیسات الکتریکی یا سیم کشی ساختمانها به کار گرفته می شوند، می توان زیر این عنوان جای داد. بر پایه این تعریف سیمهای برق افشان، ارت، مفتولی و برخی سیمهای خاص مانند سیم نسوز و سیم بند تخت (نایلونی) تحت همین نام قابل معرفی و عرضه هستند.

معیارهای انتخاب سیم برق

  • استاندارد بودن
  • تناسب نوع سیم با نوع کاربری و شرایط نصب
  • تناسب قیمت با سطح کیفی سیم
سیم برق ساختمان از آن دسته محصولاتیست که مشمول استاندارد اجباری می شود و به کارگیری نوع غیر استاندارد آنها ممنوع و بسیار خطر آفرین است.

سیم برق ساختمان

بسته بندی سیم برق ساختمان

رایج ترین شیوه بسته بندی سیمهای برق ساختمان، بسته بندی به شکل حلقه یا کلاف است. روش دیگر استفاده از قرقره است که امکان افزایش متراژ بسته بندی و سهولت باز شدن آن را فراهم می سازد. البته میان سایز سیم و شکل بسته بندی هم رابطه وجود دارد و سفارش مشتری نیز در این زمینه پذیرفته می شود.

فروش سیم برق

رواج سیمهای برق با رسانای آلومینیوم روکش شده با مس یا حتی آهن روکش شده سبب گشته مشتریان در انتخاب محصول مناسب دچار تردید شده و یا دسترسی آنها به سیم استاندارد سخت گردد. در دپارتمان فروش نامیرا به این نکات اندیشیده ایم و تلاش ما در مهیا نمودن امکانی است که خریداران به محصول مورد نظرشان با هزینه کمتر و در زمان کوتاه تر دسترسی داشته باشند. تناسب میان قیمت و حجم سفارش خواسته دیگریست که مورد توجه قرار گرفته است.

منبع: namiracable.com

ارتباط با واحد فروش نامیرا کابل :
مشاور شما : 09120471420
دفتر مرکزی : 02128428140

مطلب پیشنهادی

صادرات سیم و کابل به افغانستان

صادرات سیم و کابل به افغانستان

نظر به اقدامات صورت گرفته در مورد بازار کشورهای منطقه، توانمندیهای خوبی برای صادرات سیم …

Call Now Buttonمشاوره و خرید