سیم و کابل
خانه / کابل قدرت / خرید کابل قدرت PVC با قیمت مناسب

خرید کابل قدرت PVC با قیمت مناسب

خرید کابل قدرت نیازمند بررسی ساختار کابل است، چرا که جنس عایق و روکش کابل می تواند بسیار تعیین کننده باشد. کابل های قدرت با روکش پی وی سی به عنوان یکی از پر کاربردترین انواع سیم و کابل هستند، از این رو بهتر است ابتدا با ساختار و کاربری کابل های قدرت بیشتر آشنا شویم و در ادامه به بررسی عوامل مؤثر بر خرید آن بپردازیم.

کابل قدرت، تعریف و انواع آن

کابل فشار قوی یا همان کابل قدرت برای انتقال انرژی الکتریکی با ولتاژ نامی بالاتر از ۳۰ کیلوولت از نیروگاه ها به شبکه مرکزی و همچنین شبکه های توزیع اولیه کاربرد دارد. کابل های قدرت به صورت دفن در زمین و یا در داخل کانال مورد استفاده قرار می گیرند. کابل های قدرت را بر اساس تعداد رشته ها می توان به شکل زیر تقسیم بندی کرد:

  • کابل های قدرت تک رشته ای
  • کابل های قدرت دو رشته ای
  • کابل های قدرت سه رشته ای
  • کابل های قدرت چهار رشته ای
  • کابل های قدرت پنج رشته ای

 خرید کابل قدرت   

مزایای عایق پی وی سی

پیش تر در مقاله ای در مورد کابل برق با روکش PVC به طور تخصصی و مفصل درباره عایق پی وی سی و انواع گرانول آن صحبت کرده ایم. عایق پی وی سی به دلیل قیمت پایین و هم چنین در دسترس بودن به طور گسترده، بیشتر مورد توجه قرار می گیرد. این نوع عایق علاوه بر مزایای ذکر شده در عین حال از دوام بالایی برخوردار است و به همین سبب می تواند به خوبی در برابر آسیب مقاومت کند. به علاوه عایق پی وی سی تا حداکثر دمای +۷۰ را تحمل کرده و می تواند نیاز ما را در این خصوص برطرف نماید.

خرید کابل قدرت از طریق سایت

کابل برق زمینی

انتخاب و خرید کابل های قدرت با در نظر گرفتن دو نکته به بهترین شکل انجام می پذیرد:

  1. توجه به مشخصات فنی (جنس رسانا، محافظت فیزیکی و شیمیایی، ولتاژ اسمی)
  2. پارامتر مالی و اقتصادی

ما مفتخریم که توانسته ایم مجموعه کاملی از کابل های قدرت را در نامیرا کابل تهیه کرده و به بهترین شکل از طریق مشاورین خبره خود آنها را آماده ارائه قرار دهیم.

منبع: سایت نامیرا کابل

ارتباط با ما :
مشاوره و خرید : 09120471420
مرکز تماس : 02128428140

مطلب پیشنهادی

قیمت کابل 95+185*3 مسی و آلومینیومی

کابل زمینی 3.5 سیمه 185 میلیمتر مربع هم با هادی مسی و هم آلومینیومی عرضه …

Call Now Buttonمشاوره و خرید