سیم و کابل
خانه / کابل برق / خرید کابل برق سه فاز ایرانی

خرید کابل برق سه فاز ایرانی

کابل برق ایرانی یکی از انواع کابل های برق در فشار های ضعیف،متوسط و قوی می باشد. این نوع کابل سه فاز نسبتا قیمت مناسب تری نسبت به کابل های مسی دارند. این نوع کابل ها در نوع زمینی و خود نگه دار هستند که در سایز های مختلف در بازار موجود می باشد. به صورت عمده و در متراژ های بالا به شکل قرقره و به صورت برش قابل ارائه می باشد. در ادامه شما را با فروش کابل  برق و کابل برق خوب آشنا می کنیم.

خرید کابل برق سه فاز ایرانی

آشنایی با انواع کابل برق ایرانی

آشنایی با انواع کابل برق ایرانی کابل برق سه فاز به صورت معمول دارای سه فاز و یک نول می باشد.در سیستم های برق فشار ضعیف مورد استفاده قرار می گیرد این کابل ها با کیفیت متنوع تولید می شوند که قیمت های متفاوتی دارند. سایز های متنوع این محصول برای پروژه های متفاوتی از جمله پروژه های ساختمانی، صنعتی و غیر صنعتی به کار برده می شود. کابل های سه فاز که به صورت چهار و پنج رشته ای تولید می شوند و با هادی مسی و آلومنیومی قابل خریداری است.

باید بدانیم کابل های سه فاز برق برای چه میزان مصرفی قرار است استفاده شود؟ چرا که به دو پارامتر آمپر مصرفی و مسافت تا منبع بستگی دارد. کابل های برقی سه فاز در سایز های یک در چهار تا چهار در پنجاه در بازار موجود است که همگی این کابل ها استاندارد و با تنوع قیمت و رنگ و…. موجود است.  اگر شما به این کابل ها نیاز دارید به شما پیشنهاد می کنیم این کابل  برق سه فاز را  با کیفیت را با قیمت ارزان تهیه کنید. این کابل ها به دلیل کیفیت بالایی که دارند به کشور های اطراف صادر می شوند. کابل های مسی هدایت الکتریکی بهتری نسبت به کابل های آلومینیومی دارند اما این موضوع با انتخاب یک سایز یا دو سایز بیشتر قابل جبران بوده و به این ترتیب می توان از کابل آلومنیومی هم به خوبی استفاده کنیم.

فروش کابل برق سه فاز خوب

"فروش
اگر شما به کابل برق نیاز دارید و نمی دانید چه محصولی با کیفیت و قیمت مناسب دازد به شما پیشنهاد می کنیم از کابل برق ایرانی استفاده کنید زیرا این محصول در عین این که بسیار با کیفیت است قیمت بسیار مناسب و  مقرون به صرفه ای داردو

ارتباط با ما :
مشاوره و خرید : 09120471420
مرکز تماس : 02128428140

مطلب پیشنهادی

کابل برق فشار ضعیف با بهترین قیمت

کابل برق فشار ضعیف و انواع آن، هنگامی که بخواهیم کابل های برق را از …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonمشاوره و خرید