خانه / کابل دیرگداز / تولید انواع کابل بدون هالوژن و دیرگداز

تولید انواع کابل بدون هالوژن و دیرگداز

بدون شک در دنیای امروز، حفظ سلامتی و امنیت جان انسان ها در حوادثی نظیر آتش سوزی از اهمیت بالایی برخوردار است. از این رو استفاده از کابل بدون هالوژن و دیرگداز به دلیل داشتن امنیت و مقاوت بالا از اهمیت زیادی برخوردار هستند. کابل بدون هالوژن و دیرگداز در برابر آتش مقاومت دارد و برای جلوگیری از خسارت زیاد در آتش سوزی ها به خاطر عدم دود هالوژن و داشتن دید در زمان آتش سوزی کاربرد دارد.تولید انواع کابل بدون هالوژن و دیرگداز

بررسی بهترین کابل بدون هالوژن و دیرگداز

بررسی بهترین کابل بدون هالوژن و دیرگداز به کابل هایی که در شرایط آتش سوزی و حریق مقاوم بوده و عملکرد آنها در این شرایط متوقف نمی شود کابل اعلام حریق گفته می شود.این نوع از کابل های ضد حریق در انواع گوناگونی تولید شده اند. که هر کدام در شرایط متفاوتی استفاده می شوند. به طور کلی می توان گفت کابل های ضد حریق دارای مشخصات زیر می باشند:

  1. در محیط های حاوی مواد شیمیایی قابل استفاده می باشند.
  2. در زمان استفاده دود بسیار کمی تولید می کنند.
  3. از تولید گازهای سمی و هالوژنی جلوگیری می کند.
  4. هر گونه حریق و آتش سوزی را متوقف و خاموش می کند.
  5. عملکرد و مقاومت بالا در برابر شعله مستقیم آتش دارند.
  6. این نوع کابل ها بدون خود اشتعالی می باشند.
  7. در صورت بروز هر گونه آتش سوزی از خود سمی تولید نمی کند.

بهترین نوع کابل بدون هالوژن و دیرگداز کابل های شبکه LSZH و PVC می باشند. مواد LSZH در هنگام آتش سوزی دود کمتری نسبت به PVC و پلی اتیلن تولید می کنند.مواد پی وی سی یا پلی اتیلن دارای مواد پلاستیکی حاوی هالوژن می باشند. برخی شرکت ها از مواد بدون هالوژن برای ساخت روکش کابل ها استفاده می کنند. از دیگر خصوصیات کابل های دارای روکش بدون هالوژن و دیرگداز این است که اغلب سبک تر از کابل های با روکش پی وی سی یا پلی اتیلن می باشند.

قیمت کابل بدون هالوژن و دیرگداز صادراتی

قیمت کابل بدون هالوژن و دیرگداز صادراتی کابل صادراتی بدون هالوژن و دیرگداز در برابر آتش مقاومت بالایی دارد. این نوع از کابل ها در تاسیسات صنعتی و عمومی در فروشگاه های بزرگ مثل هتل ها، مراکز کنترل، ایستگاه قطارها، متروها و فرودگاه ها جهت کار در معدن، ساختار سکوها و سیستم اعلام حریق قابل استفاده می باشند.  و قیمت کابل بدون هالوژن و دیر گداز و خصوصیات این قبیل کابل ها اکثر اوقات باهم در ارتباط هستند. شرایط حاکم بر فضا و مکان نصب برخی از انواع کابل های برق ایجاب می کند که نوع مواد به کار رفته در آنها از نوع هالوژن فری باشد. معمولا مواد به کار رفته شده در کابل های برق به صورتی هستند که در زمان آتش سوزی، گازهای اسیدی از آنها پخش می شود. قیمت این نوع کابل ها با توجه به انواع مختلف و کاربرد های آنها متفاوت می باشد.

ارتباط با واحد فروش نامیرا کابل :
09120471420

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید